Menu

Syn Hansa Franka domaga się obalenia polskiego rządu. Kuriozum!

youtube.com youtube.com

Syn hitlerowskiego zbrodniarza Hansa Franka krytykuje na łamach "Gazety Wyborczej" polski rząd i sytuację panującą w naszym kraju. Choć aż trudno w to uwierzyć, polskojęzyczne medium zaprasza do udzielenia wywiadu podobną postać, która w tej sprawie nie powinna w ogóle się wypowiadać oraz dokonywać ocen - tego przynajmniej nakazywałaby przyzwoitość, której ani Frankowi, ani Wyborczej nie starcza!

Niklas Frank udzielił wywiadu „Dużemu Formatowi”, w którym stosował porównania bieżącej polityki polskiej do hitlerowskich Niemiec...

– To niestety jest coraz bardziej widoczne. Polska zmierza w kierunku autokracji, ma stać się zamkniętym państwem katolickim. Pojawiają się też tchórze pokroju mojego ojca gotowi wiernie służyć reżimowi – mówi syn Hansa Franka.

Frank mówi o potrzebie wyjścia milionów ludzi na ulice, bo tylko tak wielkie protesty mogą obalić rząd:

– Niemiecka telewizja pokazywała niedawno, jak wpisani na czarną listę przez nową władzę dziennikarze polskich „Wiadomości” żegnali się z widzami. Byłem pełen podziwu dla klasy, z jaką to robili. A ludzie u nas przypominają sobie, jak w latach 80. wysyłali paczki z żywnością i lekami. Ja sam wtedy co miesiąc wysyłałem żywność pewnej pani w Oświęcimiu. […] Wierzę, że dacie radę. Polacy to cudowny naród anarchistów – mówi.

Jest to niebywała hipokryzja - syn zbrodniarza niemieckiego robi jakieś kuriozalne odniesienia do przeszłości, sugerując służalczość wobec totalitarnego reżimu...pewnej grupie współczesnych Polaków. Doprawdy trudno jest pisać o tym bez emocji, bo cała ta narracja jest nastawiona wyłącznie na szkalowanie.!

--------------

 

Ostatnio zmienianypiątek, 19 luty 2016 22:27

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Fundacja W Imię Prawdy, KRS:0000473217, NIP: 701-039-10-23, REGON: 146821910

ul. Marii Konopnickiej 6/226, 00-491, Warszawa