Menu

Znów plują na nas i na naszych przodków! Kolejny raz Polacy to antysemici!

- Podobnie jak polscy księża katoliccy przed II wojną światową, tak dzisiaj mułłowie i imamowie propagują nienawistny szał do Żydów” – w ten oto sposób objaśniła światu podłoże polskiego antysemityzmu prof. Phyllis Chesler na israelnationalnews.com.

Pani profesor, znana lewicowo-syjonistyczna psycholog kojarzona z kręgami feministycznymi, zarzuciła Polakom niewiarygodne wprost czyny. Opierając się na tak wiarygodnych źródłach, jak – między innymi – książka biolog i psycholog Anny Bikont, dziennikarki „Gazety Wyborczej”.

Phyllis Chesler nie ma widać świadomości, że Polacy są najliczniejszą narodowością w grupie Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, ale ma na tyle tupetu, by oskarża nas o najgorsze zbrodnie.

Pisze o złych Polakach, chciwych i prymitywnych, którzy pragnęli jedynie zagarnąć Żydowskie majątki. Bez konkretów, operując ogólnikami propaguje nieprawdziwe tezy, szkaluje naszych przodków oskarżeniami o nienawiść rasową a polskich kapłanów o szerzenie nienawiści przez przypominanie z ambon, kto zabił Pana Jezusa...

Bulwersujące jest, że w całym tekście słowo „mordercy” zbite jest z kontekstem Polacy a słowo „Niemcy” pada jeden raz. A to w okupowanej przez Niemców Polsce, jako jedynym kraju Europy zawłaszczonym przez nich w czasie II wojny światowej, obowiązywała - za pomoc Żydom - kara śmierci.

Po co ten chory z nienawiści do Polaków tekst? Ma on wyjaśnić, że to, co „robili” Polacy Żydom może teraz spotkać Żydów ze strony Arabów żyjących wokół i w samym Izraelu.

Ile jeszcze takich tekstów musi powstać, żeby Polacy wreszcie zaczęli reagować zgodnie ze standami dyplomatycznymi. Trzeba wreszcie ustanowić prawo, które pozwoli ścigać każdego za antypolskie kłamstwa.

Za: pch24

----------------

 
Ostatnio zmienianyniedziela, 25 październik 2015 18:09

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Fundacja W Imię Prawdy, KRS:0000473217, NIP: 701-039-10-23, REGON: 146821910

ul. Marii Konopnickiej 6/226, 00-491, Warszawa